Zaterdag 7 april 2018

Femke en Marit Tieman
Leeftijd : 9 jaar en 8 jaar
Positie: Femke voorin en Marit middenveld
Trainers: August Wendels en mama Anjelien
Ouders: Michel en Anjelien
Zusje: Lise (6)
School: Nieuwoordschool, Femke groep 6, Marit groep 4
Hobby’s: voetballen en buitenspelen
Favoriete club: Feyenoord
Favoriete speler: Vilhena
Mooiste stadion: de Kuip
Mooiste tenue: Nederlands elftal
Favoriete eten: Patat
Voorspelling uitslag: Femke 1-1, Marit 0-1 (verliezen helaas)

Reacties na de wedstrijd.

Femke en Marit zouden eigenlijk al pupil zijn bij een andere wedstrijd, maar toen was het te koud. Vandaag zijn ze dan eindelijk aan de beurt. De meisjes vonden het best spannend, maar achteraf was het superleuk. Het aller-leukste was het opkomen, samen met de scheidsrechter. Tussen de vlaggen door en dan naar de middenstip. Jammer, dat ze niet hebben gewonnen, maar Marit had het verlies al voorspeld. Jos Hutten kiezen ze als man of the match en eigenlijk ook een beetje oom Egbert , omdat hij de leider is. Dan wordt het tijd om richting de patat te gaan.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl