Deon Snijders (JO9-1)

Leeftijd : 8 jaar
Positie: Verdediger
Trainers: Jos Hutten, Ernst-Jan Heideman
Ouders: Gerold en Yvonne
Broertje/Zusje: Lano, Kian, Xena
School: O.B.S. De Schakel.
Hobby’s: voetbal.
Favoriete club: Real Madrid
Favoriete speler: Christiano Ronaldo
Mooiste stadion: Grolsch Veste
Mooiste tenue: FC Barcelona
Favoriete eten: Patat met mayo
Voorspelling uitslag: 3-2

Damian Westenberg: JO9-2

Leeftijd: 8 jaar
Positie: rechtsvoor
Trainers:
Ouders: Moniek en Simon
Broer: Jorian
School: O.B.S. De Schakel
Hobby’s : voetbal,
Favoriete club: Manchester City
Favoriete speler: Ronaldo
Mooiste stadion: Bayern München
Mooiste tenue: Vroomshoopse Boys
Favoriete eten: pizza
Voorspelling uitslag 1-0

Reacties na de wedstrijd.

Deon en Damian hebben tijdens de warming-up trucjes geleerd. Een daarvan is de driedubbele schaar. Allebei doen ze even voor hoe dat nu precies moet. De kunst is dat je dat heel snel doet. Het ziet er echt cool uit. Ook het rekken en strekken vonden ze leuk. Bij het doelpunt van de Boys hebben ze heel hard gejuicht. Tijdens de rust hebben ze snoepjes gehad en straks krijgen ze ook nog een bal. Man of the match kiezen is nog niet zo makkelijk. Damien vond Jelle het beste, want hij had mooie passes. De favoriet van Deon is Jos. Hij kopte veel en ik zag dat hij goede ballen gaf is de mening van Deon. Ze hebben ook nog een advies voor de komende wedstrijden. Beter verdedigen en de kansen er in koppen.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl