De voetbalschool van Real Madrid strijkt vanaf 15 augustus een week neer op de Bosrand. Vroomshoopse Boys is de gastheer van de “Koninklijke” uit Madrid, die een voetbalclinic houdt. Onder leiding van coordinator en voetbalkampmanager Frencis Malawau gaat een team trainers, waarbij hoofdtrainer Eric van Zutphen van Vroomshoopse Boys met maar liefst 66 jonge voetballers van zeven tot en met 14 jaar, zowel jongens als meisjes, aan de slag. Elke dag wordt er volop getraind op De Bosrand met daarbij uiteraard de nodige onderlinge partijtjes. In het clubhuis ’t Flierhuus wordt elke dag samen gegeten. De jeugdvoetballers  uit Vroomshoop en omgeving krijgen een fraaie outfit in smetteloos wit van de meervoudig Champions League winnaar Real Madrid. Aan de eind van de clinic vindt op vrijdagmiddag 19 augustus de prijsuitreiking plaats en worden er tevens certificaten aan de deelnemers uitgereikt.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl