Regiocup
Gezien alle versoepelingen is het nog mogelijk dat de Regiocup gaat starten vanaf zaterdag 5 juni. Maar dat is nog afwachten. Vanaf maandag 31 trainen we met de nieuwe teams. Zoals het er op dit moment uitziet, worden de wedstrijden van de Regiocup gespeeld met de ‘oude’ teams, met de ‘oude’ begeleiding! Dit biedt tevens de mogelijkheid om het seizoen met wat glans af te sluiten. We blijven wel doortrainen in de nieuwe teams. Mochten er andere ontwikkelingen zijn, brengen we uiteraard de trainers en leiders op de hoogte.

In de maand juni hanteren we het huidige trainingsschema. Deze is hier te vinden.

Circuittraining
Afgelopen seizoen zijn we gestart met de circuittraining, onder leiding van Jeroen Bos en Thomas Kleinjan. Voor het komende seizoen gaat dit hoogstwaarschijnlijk iets anders eruit zien. Dit willen we graag proberen de komende weken.

Op maandag 31 mei en 7 juni is er circuittraining van 18:15 t/m 19:15 voor de volgende teams: JO8-1, JO8-2, JO8-3, JO9-4, JO9-3, JO10-1, JO10-2, JO11-4 en JO11-3. Op 7 juni vindt de laatste circuittraining plaats. Trainers kunnen na deze datum op maandag zelf met hun eigen team trainen.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl