Ruben Smedema deze maand de gelukkige bij de kentekenactie

Voorafgaande aan de ultieme derby Vroomshoopse Boys tegen vv Den Ham werd zaterdagmiddag in de kantine ’t Flierhuus de maandelijkse loting van de kentekenactie verricht. Tim Nijzink, een van de beide hoofdtrainers van de voetbaltrots oet ’n Ham, was zo vriendelijk die trekking te verrichten. Het briefje met de naam van Ruben Smedema kwam tevoorschijn. Ruben, gefeliciteerd! Jij kunt het bij de maandprijs behorend bedrag, zijnde 20% van de inleg, tegemoet zien.

Nog steeds kan er voor tien euro per maand met het kenteken van de auto meegedaan worden aan deze actie voor het nieuwe clubhuis. Formulieren zijn daartoe beschikbaar in de kantine. Voor nadere inlichtingen: Egbert de Jonge, Bert Kempers en/of Hans Nieboer.

 

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl