Maandag 22 oktober stond de keepersbattle in losser op het progamma. Ryan Laarman (Vroomshoopse boys JO11-3) en Boy Kroeze (vv Den Ham JO11-1) vormden samen het team FC Twenterand, in de categorie JO11. De donderdag ervoor stonden ze tegenover elkaar in de Derby Vrh Boys jO11-1 tegen Den Ham JO11-1 en wist Ryan de overwinning over de streep te trekken. 4 dagen later vormden ze samen een super team.

De jongens waren ingedeeld in poule 11B met 8 teams waaronder FC Twente JO11. Op 1 gelijkspel en 2 nipte verliespartijen van FC Twente na, werd alles gewonnen. Dat resulteerde in een knappe 2de plaats in de poule. Daarna werd de kruisfinale gespeeld tegen Euregio. Die werd na een zware strijd gewonnen. Door naar de Finale!

In de finale kwamen we onze vrienden van FC Twente weer tegen! Na een super sterke finale waar de jongens alles gaven werd er helaas net verloren met 12 – 10. Ondanks de nederlaag een erg mooi resultaat voor FC Twenterand die 2de werden van de 16 Teams JO11

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl