Woensdag 27 november had Sinterklaas de F-League uitgenodigd om naar de kantine van de Boys te komen. Iets voor zessen was de kantine al gevuld met blije kinderen die vol spanning wachten op de kom van de goedheilig man. Na een telefoontje van de Sint bleek dat er bij de Boys een piet op het dak vast zat. Dus we snelden ons naar buiten en inderdaad daar zat ie. Nog geen paar minuten later kwam Sinterklaas er ook aan in een echte brandweerauto mét sirene. De piet kon gered worden, gelukkig maar.

Hierna zijn we snel naar binnen gegaan waar het lekker warm was en Sinterklaas zijn stoel klaar stond. Onder leiding van de enthousiaste pieten werd er een heuse voetbalquiz gedaan en na wat voetbaltrucjes deden we ook nog een Sinterklaasbingo. Na dit alles was het tijd voor de cadeautjes die in een rap tempo uit de verpakking waren. Hierna galmde het ”Dank u Sinterklaasje” door de kantine en werd Sinterklaas weer uitgezwaaid. Uit zeer betrouwbare bron hebben wij vernomen dat Sinterklaas niet kan wachten om volgend jaar weer een bezoek te mogen brengen aan de enthousiaste kinderen van de F-League!

Bekijk de foto’s in ons fotoalbum

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl