Voor vrijdag 28 november had Sinterklaas de F-League en de jo-8  uitgenodigd om naar de kantine van de Boys te komen. Iets voor half zes was de kantine al gevuld met blije kinderen die vol spanning wachten op de komst van de goedheilig man. Maar dit duurde wel erg lang. We gingen met zijn allen buiten maar is zoeken op de velden en in de kleedkamers maar helaas was nergens de Sint of 1 van zijn pieten te vinden. Sinterklaas en zijn pieten zouden toch wel komen? Maar wat was dat? Een hard motor geluid hoorden we dichterbij komen… en ja hoor daar was hij op de Quad samen met de pieten in de achtervolging.
Hierna zijn we snel naar binnen gegaan waar het lekker warm was en Sinterklaas zijn stoel klaar stond. Hierin plaats te hebben genomen kwamen de super enthousiaste pieten met het grote boek op de proppen. En natuurlijk werden er wat kinderen naar voren gehaald om over hun hobby of voetbal skills te vertellen. Na dit alles was het tijd voor de cadeautjes die in een rap tempo uit de verpakking waren. Hierna galmde het ”Dank u Sinterklaasje” door de kantine en werd Sinterklaas weer uitgezwaaid.  Uit zeer betrouwbare bron hebben wij vernomen dat Sinterklaas niet kan wachten om volgend jaar weer een bezoek te mogen brengen aan de enthousiaste kinderen van de Vroomshoopse Boys!

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl