We hebben besloten dat de deelname aan de spelletjesmiddag gratis zal zijn. We merken dat een betaling mensen (kan) tegenhouden om te komen. En dat is juist het tegenovergestelde van wat we willen want we gaan er een gezellige middag van maken!

Dus kom jij donderdagmiddag 29 december om 13:00 ook langs bij onze spelletjesmiddag? Heb jij nog vriendjes, vriendinnetjes, klasgenoten, buurkinderen die ook mee willen spelen? Kom dan gezellig samen en ga samen de strijd aan wie het snelste of beste een spel kan uitvoeren! Ouders, opa’s en oma’s zijn uiteraard welkom om te komen kijken.

Bij voorkeur worden de kinderen via de site opgegeven zodat we weten hoeveel kinderen we kunnen verwachten. Voor vragen kun je een berichtje sturen naar Cheyenne Greveling. Telefoonnummer: 06-34996169

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl