Ook het aankomende seizoen gaan onze jongste leden (09 en 011 pupillen) op maandag weer trainen middels circuittraining. 9 teams gaan op maandagen tussen 18.15 uur en 19.15 uur genieten van uitdagende en leuke spelvormen.

Op maandag 6 september vindt de eerste circuittraining. Deze start om 18.15 uur op veld 5.  

Afgelopen seizoen heeft er ook circuittraining plaatsgevonden en we hebben besloten dit ook het aankomende seizoen aan te bieden aan onze jongste jeugd. Ieder kind verdient dezelfde aandacht en ieder kind moet kunnen trainen op zijn of haar eigen niveau. Met deze werkwijze (circuittraining) kunnen wij dit als Vroomshoopse Boys zijnde aanbieden. Training waarbij spelplezier altijd voorop staat!

Circuittraining houdt in dat ieder team langs 3 stations / oefeningen komt. Deze oefeningen worden begeleid door trainers. Iedere oefening duurt circa 10 minuten tot een kwartier, daarna wordt er doorgedraaid naar de volgende oefening. Na 3 oefeningen is het uiteraard tijd voor de eindpartij!

De vaste trainer(s)/leider(s) van de teams zijn aanwezig tijdens deze trainingen, maar daarnaast zijn er ook het aankomende seizoen weer jeugdspelers / junioren van de Vroomshoopse Boys die de jongste jeugd begeleidt. Super dat we op deze manier ook weer eigen jonge trainers voor de toekomst kunnen ‘opleiden’!

De teams die op maandag circuittraining hebben zijn:

  • JO8-3
  • JO8-2
  • JO8-1
  • JO9-4
  • JO9-3
  • JO10-2
  • JO10-1
  • JO11-4
  • JO11-3

Voor vragen of opmerkingen zijn wij te bereiken via 06-83944388

Sportieve groet,

Jeroen Bos en Thomas Kleinjan

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl