Aan het einde van het seizoen 2019/2020 zullen de wegen van Stephan Bloemendal en Vroomshoopse Boys JO19-1 scheiden.

Stephan heeft aangegeven op zoek te gaan naar een nieuwe uitdaging na vele seizoen actief te zijn geweest als jeugdtrainer bij Vroomshoopse Boys.

In het seizoen 2017/2018 haalde Stephan als trainer van de JO15-1 zijn UEFA B diploma. Naast trainer van JO15-1 liep Stephan stage als assistent trainer bij het 1e elftal, onder begeleiding van Karlo Meppelink.

Na het behalen van zijn UEFA B, maakte Stephan de overstap naar de JO19-1. Na een stroeve start eindigde JO19-1 op een zeer verdienstelijke 7e plaats in de hoofdklasse. Ook dit seizoen speelt JO19-1 in de hoofdklasse en zal alles in het werk worden gesteld om opnieuw handhaving te bewerkstelligen.

Naast de JO19-1 is Stephan tevens verantwoordelijk voor de beloften (O21) en geeft hij ook begeleiding aan diverse jeugdtrainers in de onderbouw.  In de beloftencompetitie draaien we ook weer prima mee en zal worden gestreden om een plek op het eindtoernooi in Enschede.

We bedanken Stephan alvast voor zijn bewezen diensten en wensen Stephan veel succes bij het zoeken naar een nieuwe uitdaging. Als TC zullen we op zoek gaan naar een opvolger van Stephan.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl