Aanstaande zaterdag 4 mei speelt het eerste team van Vroomshoopse Boys de halve finale voor de District Beker. Door spectaculaire overwinningen op o.a. de hoofdklassers  AWC en sc. Silvolde mag Vroomshoopse Boys nu aantreden tegen 1e klasser Rohda Raalte. In verband met  Dodenherdenking wordt er al om 14.00 uur afgetrapt.  Het eerste resultaat is reeds binnengehaald. Volgend jaar speelt Vroomshoopse Boys in het grote bekertoernooi van de KNVB .

Voor deze halve finale heeft het team de steun van zoveel mogelijk supporters nodig.  Jullie vinden het sportpark aan de Zwolsestraat 76 , 8101 AE Raalte.

Margreeth Spang .

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl