Bericht voor alle Boysleden die lid zijn van de Rabobank.

“Rabo Clubsupport
Iedereen verdient een club waar je elkaar sterker maakt, waar talent de ruimte krijgt en waar gewerkt wordt aan een duurzame wereld. Daarom investeren wij ook dit jaar weer, met Rabo Club Support, in lokale clubs en verenigingen. Jullie zijn als club erg waardevol voor ons land. Naast financiële ondersteuning, willen wij clubs en verenigingen ook sterker maken met onze kennis en ons netwerk.”

Het is weer september: de maand van de Rabo Club Support stemactie. Ook dit jaar roepen we onze leden weer op om mee te doen aan deze actie. Door te stemmen op Vroomshoopse Boys steun je onze club. In 2022 kon er bijna € 1000.-  worden bijgeschreven voor ons doel: de bouw van een nieuw clubhuis.

Stemmen kan vanaf 4 september t/m 26 september 2023.

Je stemt via de Rabo App of Rabo Online Bankieren.

Inloggen, dan naar ‘Service’ en vervolgens ‘Lidmaatschap’.

Kunnen we ook dit jaar weer op jullie stem rekenen?

Geef het door en deel het met familie en vrienden!

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl