‘T Viefde wacht na vijf duels in de 5e klasse 19 nog steeds op de eerste punten. Na het uit verlies vorige week tegen Hulzense Boys wist het team wat in de hoek zit waar de klappen vallen ook niet van SVZW te winnen. In Vroomshoop werd er met 1-3 verloren.

SVZW opende de score al vroeg in de wedstrijd, en na slordig uitverdedigen van ’t Viefde kwam de bal voor de voeten van de Wierdense aanvaller die Berthil Dubbink wist te verschalken. Tot slot wist ’t Viefde het nog erger te maken door een corner niet goed uit te verdedigen en zo zag dat de 0-3 erin vloog.

In de tweede helft bezorgde Roy Kuilder ‘T Viefde nog een eretreffer. De aanvaller schoot op prachtige wijze een voorzet binnen van middenvelder Tony Toerse.

‘T Viefde staat na vijf duels op de laatste plaats in de competitie met nul punten en vijftien doelpunten tegen en zeven voor.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl