Teamfoto’s worden begin september 2018 gemaakt

In het clubblad “Boysnieuws” dat een dezer dagen in de bus komt, is aangegeven dat de teamfoto’s van de jeugd in juli worden gemaakt. Dat gaat echter niet meer lukken  gelet op de nu snel naderende vakanties. Alleen de A-selectie van de senioren gaat deze week op foto, omdat die foto in de aanstaande Presentatiegids van het seizoen 2018-2019 wordt geplaatst. Vorig seizoen werden de teamfoto’s gecombineerd met de foto’s voor het voetbalplaatjesboek van de Coop Vroomshoop, vandaar dat die fotosessie toen al in juli 2017 plaatsvond.

Het komend seizoen 2018-2019 is wat betreft het maken van teamfoto’s gekozen voor het begin van de maand september 2018. De spelers en speelsters  van alle 39 Boys-teams krijgen via de leiders en trainers en uiteraard ook via deze website tijdig bericht van de data en tijdstippen. We rekenen weer op ieders medewerking.

De teamfoto’s van zowel onze jeugd als van de senioren komen op de website bij de teampagina’s, worden zichtbaar in de kantine en worden ingelijst bij onze kledingsponsors bezorgd. Maar eerst lekker met vakantie!

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl