Afgelopen zaterdag 26 juni werden in de bestuurskamer van Vroomshoopse Boys onder toeziend oog van voorzitter Edward Olthof, Technisch Commissie bestuurslid Tom Heideman en penningmeester Chantal Nevenzel de contracten voor het seizoen 2021-2022 getekend. Het is de Technische commissie gelukt om opnieuw alle functies ingevuld te krijgen.

Alle trainers van de selectieteams zetten in het komende seizoen hun werkzaamheden voort. Hoofdtrainer A-selectie Jan Peter Jonkman, assistent-trainer A-selectie Henk Harmens, keeperstrainer A-selectie Marc Doornbos, hoofdtrainer B-selectie Edward Wassink en hoofdtrainer 3e elftal Jordy Brinkman .

Ook de verschillende Groepshoofden, Reinier de Jong (JO-19), Gerjan Kosters (JO-17 ), Alexander Fokkert ( JO-15 ) , Jos Hutten ( JO-13 ), Tim van de Kolk ( JO-11) en Thomas KleinJan (JO-9) hebben allemaal getekend voor het nieuwe seizoen.

Nieuw gezicht is Berry Noppers, dit seizoen aangesteld als keeperstrainer voor de jeugd.

De verzorging voor seizoen 21-22 is in handen van Martin Spang (Hoofd Medische Verzorging) en Joyce Bouwman ( verzorging A-selectie).

Vroomshoopse Boys gaat mee in de tijd. Alle contracten werden digitaal ondertekend.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl