Teleurstelling overheerst ondanks punt tegen een beter Den Ham O17-1

‪Teleurstelling overheerst. Een 2-0 voorsprong weggegeven tegen Den Ham. In de laatste seconde scoorde Den Ham uit de corner de 2-2 na een 2-0 voorsprong voor ons. Maar we mogen trots zijn op welke manier we de tegenstander vandaag hebben bestreden. Iedereen keihard gewerkt en vooral onze verdedigende taken prima uitgevoerd. Helaas hebben de jongens geen beloning gekregen, dit moet de volgende stap zijn. De overwinning over de streep trekken. De eerste stap hebben we in elk geval gemaakt. Daar waar we er in maart en mei tegen Den Ham (1-8 en 2-6) er keihard van af gingen (oefenwedstrijden nieuwe selecties 2019-2020) zie je dat de spelers zich ontwikkeld hebben in met name het verdedigen als een team. En als het voetballend even niet wil (zoals een paar fases vandaag), dan gewoon de beuk er in gooien, ondanks dat de tegenstander fysiek sterker was. Wat hadden we ze vandaag de 3 punten gegund, maar helaas werd het een (overigens terecht) gelijkspel. ‬

Volgende week (competitie) en de week er op ( beker) spelen we tegen de Zweef o17-1.
2x uit. 2x om 12.30 uur. Mooi gepland KNVB.
Ook dit worden weer zware wedstrijden, want begin juli verloren we hier nog kansloos van met 1-7. Maar we hebben al eerder laten zien dat als we als team spelen en vechten, we van iedereen kunnen winnen!

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl