Thayrell van de Werfhorst heeft zich nadrukkelijk in de kijker gespeeld van de KNVB. De speler van Vroomshoopse Boys JO11-1 overleefde op prima wijze twee selectierondes bij de KNVB en gaat nu door bij de talentengroep regio Zwolle/Harderwijk. Thayrell heeft nu in totaal vijf trainingen gehad bij de KNVB. Daarvoor waren er al in totaal vijf intensieve trainingen in de eerste en tweede ronde. Er worden nu door het Boys-talent twee toernooien gespeeld tegen selectieteams van de regio’s Arnhem/Nijmegen en Enschede/Doetinchem. Deze vinden plaats op 4 april en 11 april aanstaande.

Trainers en spelers van Vroomshoopse Boys zijn trots op deze bijzondere prestatie van Thayrell van de Werfhorst en het opleidingsplan “Gezonde Ambitie” werpt zo z’n vruchten af. Thayrell, veel succes de komende tijd bij je vervolgstappen bij de KNVB.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl