Sinds een aantal seizoenen kiest de staf een Speler van het jaar. Met name wordt er gedurende het seizoen gekeken naar de progressie die de spelers op verschillende onderdelen maken.

Hoewel het seizoen niet uitgespeeld kon worden,  is het de trainersstaf  toch gelukt om over het seizoen 2019-2020 een  Speler van het Jaar te kiezen.  Dit werd bekendgemaakt op de afsluitende barbecue van de A-selectie.  Onder applaus van zijn teamgenoten overhandigde assistent-trainer Henk Harmens Tom een prachtige actiefoto .

Hij roemde daarbij vooral de wedstrijdinstelling van de middenvelder. Altijd de wil om te winnen. Het ‘juryrapport ‘vermeldde verder dat Tom weet wat er moet gebeuren om  een goed resultaat te halen. En….. een teamspeler, waar Vroomshoopse Boys nog veel plezier aan kan beleven.

Gefeliciteerd Tom.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl