Stef van Laar en zijn mannen zijn inmiddels al ruim 5 weken aan het sproeien op alle grasvelden aan de Bosrand ivm de tropische weersomstandigheden die Nederland wederom zijn overvallen.

Het lijdt inmiddels geen twijfel meer of er sprake is van opwarming van de aarde want de laatste jaren is het een bekend beeld op ons fraaie sportpark. Zodra de zomer begint moet de sproei installatie al aangezet worden en dat blijft vaak doorgaan tot het moment dat de voetbalcompetitie weer is begonnen. In de praktijk betekent het dat de heren dagelijks vaak meerdere keren de sproeiers verplaatsen om er zeker van te zijn dat onze natuurgrasvelden in het nieuwe seizoen weer tip top zijn.

Inmiddels zijn we ons aan het beraden over de oplossingen en de kosten van een gebruiksvriendelijker systeem, zodat het gesleep met de metalen buizen waarmee nu nog gesproeid wordt in de toekomst misschien niet meer nodig is.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl