Helaas zit het seizoen er al een tijdje op. Gelukkig mag er al wel weer getraind worden. De groepshoofden en de jeugdcommissie zijn, ondanks dat er weinig gevoetbald is, al druk bezig met de toekomst; de indeling voor het nieuwe seizoen. We willen jullie graag informeren over de huidige stand van zaken en de verdere planning.

Op dit moment hebben de groepshoofden en jeugdcoördinatoren alle trainers/leiders gesproken over de huidige indeling. Dit is het moment dat zij kunnen aangeven wat het niveau van elke speler is. Moet een speler naar een hoger team of juist naar een lager team? Hoe is het gedrag en inzet van elke speler? Is het wenselijk dat een team, indien mogelijk, bij elkaar blijft? Zomaar wat vraagstukken. Deze adviezen nemen de groepshoofden en jeugdcoördinatoren mee bij het opstellen van de nieuwe indeling. Ook de meningen van de keepertrainers en jeugdscouts worden gevraagd. Het kan tevens voorkomen dat er naar de mening van de trainers/leiders wordt gevraagd, wanneer het concept af is. De indeling voor het nieuwe seizoen schiet aardig op. Natuurlijk proberen we ook voor elk team een trainer en leider te vinden, wat een heel karwei is! De nieuwe indeling wordt in het laatste weekend van mei op de website gepubliceerd.

Op zaterdag 16 en 23 mei wordt er nog (extra) getraind voor bepaalde leeftijdsgroepen. Zie het schema hieronder.

Kunstgrasveld 3 (oude veld) Kunstgrasveld 5 (nieuw)
16 mei – 9:00 t/m 10:00 Trainingen voor spelers geboortejaar 2011 en 2010

(JO11 en JO10)

Trainingen voor spelers geboortejaar 2012 en 2013 (JO9 en JO8)
23 mei – 9:00 t/m 10:00 Trainingen voor spelers geboortejaar 2011 en 2010

(JO11 en JO10)

Trainingen voor spelers geboortejaar 2012 en 2013 (JO9 en JO8)

Contactpersonen voor de JO11 en JO10 trainingen is Tim van der Kolk.
Contactpersoon voor de JO9 en JO8 trainingen is Stephan Bloemendal.

Namens de jeugdafdeling van de Vroomshoopse Boys,
Arriën Kuilder, Arjan Paters en Tim van der Kolk

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl