Graag brengen wij jullie op de hoogte over de stand van zaken betreft de teamindeling van het nieuwe seizoen.

In de afgelopen periode is er achter de schermen veel werk verzet voor de nieuwe teamindeling. Er hebben veel overleggen plaatsgevonden tussen trainers, coördinatoren, scouts en de groepshoofden. Ook zijn er in sommige leeftijdsgroepen trainingen geweest om het onderlinge niveau te bekijken. De nieuwe teamindeling is zo goed als klaar, de komende weken worden de spreekwoordelijke puntjes op de i gezet. Wanneer spelers gaan stoppen aan het einde van het seizoen, is het verzoek om dit zo snel mogelijk kenbaar te maken bij de ledenadministratie, via Joan Nieboer.

Op woensdag 1 juni wordt de indeling op de website gepubliceerd. Vanaf maandag 6 juni wordt er in de nieuwe samenstellingen gespeeld.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl