Het einde van het huidige seizoen komt steeds dichterbij. De groepshoofden en de jeugdcommissie zijn al druk bezig met de toekomst; de indeling voor het nieuwe seizoen. We willen jullie graag informeren over de huidige stand van zaken en de verdere planning.

Op dit moment hebben de groepshoofden en jeugdcoördinatoren alle trainers/leiders grotendeels gesproken over de huidige indeling. Dit is het moment dat zij kunnen aangeven wat het niveau van elke speler is. Moet een speler naar een hoger team of juist naar een lager team? Hoe is het gedrag en inzet van elke speler? Is het wenselijk dat een team, indien mogelijk, bij elkaar blijft? Zomaar wat vraagstukken. Deze adviezen nemen de groepshoofden en jeugdcoördinatoren mee bij het opstellen van de nieuwe indeling. Ook de meningen van de keepertrainers en jeugdscouts worden gevraagd. Het kan tevens voorkomen dat er naar de mening van de trainers/leiders wordt gevraagd, wanneer het concept af is. De indeling voor het nieuwe seizoen schiet aardig op. Natuurlijk proberen we ook voor elk team een trainer en leider te vinden, wat een heel karwei is! De nieuwe indeling wordt in de laatste week van mei (vanaf maandag 27 mei) op de website gepubliceerd.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl