breadcrum image

Update: Indeling voor het nieuwe seizoen

  • Home Blog Update: Indeling voor het nieuwe seizoen

Het einde van het huidige seizoen komt steeds dichterbij. De groepshoofden en de jeugdcommissie zijn al druk bezig met de toekomst; de indeling voor het nieuwe seizoen. We willen jullie graag informeren over de huidige stand van zaken en de verdere planning.

Op dit moment hebben de groepshoofden en jeugdcoördinatoren alle trainers/leiders grotendeels gesproken over de huidige indeling. Dit is het moment dat zij kunnen aangeven wat het niveau van elke speler is. Moet een speler naar een hoger team of juist naar een lager team? Hoe is het gedrag en inzet van elke speler? Is het wenselijk dat een team, indien mogelijk, bij elkaar blijft? Zomaar wat vraagstukken. Deze adviezen nemen de groepshoofden en jeugdcoördinatoren mee bij het opstellen van de nieuwe indeling. Ook de meningen van de keepertrainers en jeugdscouts worden gevraagd. Het kan tevens voorkomen dat er naar de mening van de trainers/leiders wordt gevraagd, wanneer het concept af is. De indeling voor het nieuwe seizoen schiet aardig op. Natuurlijk proberen we ook voor elk team een trainer en leider te vinden, wat een heel karwei is! De nieuwe indeling wordt in de laatste week van mei (vanaf maandag 27 mei) op de website gepubliceerd.

Deel op :

    • facebook
    • foot_xan
    • insta
  • Tags :

    Hallo leden VV Vroomshoopse Boys,

    Afgelopen maanden zijn er extra plekken (zie foto’s) gecreëerd  om de doeltjes na de training of wedstrijd weer in terug te plaatsen.  De reden waarom we dit hebben gedaan , heeft te maken met een tweetal zaken:

    • Er werd vaak aangegeven dat de poortjes te ver weg waren en dat je te veel met de doeltjes en vooral de grotere doelen moest lopen
    • En de belangrijkste reden: er mogen geen doeltjes voor een langere periode op  de velden blijven staan. blijven staan. De velden raken beschadigd als de doeltjes op één plek blijven staan, dit geldt ook voor het kunstgras!

    Als lid van de vereniging wil je graag een goed veld hebben en de spullen van een ander niet telkens hoeven op te ruimen.

    Dus een vriendelijke verzoek aan onze leden: maak gebruik van de poortjes en doelenstalling om de doeltjes op te halen en vooral ook om ze terug te brengen, zodat ze niet een ander lid in de weg staan en de velden niet beschadigd raken.

    Iedereen, alvast bedankt voor jullie hulp!

    De accommodatiecommissie.

    Dit zal sluiten in 20 seconden