Zoals jullie weten is er op dinsdagavond veel sneeuw gevallen, waarvan wij nu veel hinder ondervinden. Er is teveel sneeuw gevallen om de kunstgrasvelden te kunnen schoonmaken. Hierdoor moeten we wachten tot het gaat dooien en de sneeuw zal verdwijnen.

Er mag dus tot nader order NIET GETRAIND WORDEN.

De vooruitzichten vertellen ons dat het in de loop van vrijdag gaat dooien en richting zaterdag ook gaat regenen. We krijgen dan te maken met opdooi waardoor er niet op de velden gespeeld mag worden (als ze al sneeuwvrij zijn).

We verwachten dan ook dat er dit weekend geen wedstrijden kunnen worden gespeeld!

De voorspelling die wij kunnen maken is dat er na dit weekeinde weer op het kunstgras kan worden gespeeld. Want als we er nu al op gaan dan trappen we de sneeuw plat waardoor we er langer last van hebben en er dus langer niet kan worden gespeeld.

De kantine is zaterdagmiddag gewoon geopend!

 

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl