Hieronder het trainingsschema van de weken 24 t/m 26. Alle verzoeken om te trainen in juni zijn hierin verwerkt.

Stop je nu eerder met trainen, of wil je alsnog trainen, laat het dan even via onderstaand mailadres weten.

Wil je op zaterdag trainen? Stuur dan uiterlijk op de woensdag voorafgaand aan de zaterdag een mail naar: tc@vvvroomshoopseboys.nl

Zoals al vaker gemeld, er kan niet getraind worden als je team niet vermeld is in het trainingsschema. Er worden op basis van de aanvragen schema’s gemaakt, zodat er ten allen tijde een corona-verantwoordelijke op het sportpark aanwezig is.

Het Plan van Aanpak, zoals deze op 1 mei 2020 op de website is geplaatst, blijft van toepassing! Het advies blijft: kom zoveel als mogelijk op de fiets en fiets niet in groepen van en naar het sportpark!

Trainingsschema week 24

Trainingsschema week 25

Trainingsschema week 26

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl