Wij zijn op zoek naar een representatieve bardienst-medewerker (m/v)  die weet wat gastvrijheid betekent en goed met mensen kan omgaan.  

Als bardienst-medewerker (m/v)  ben je namelijk niet alleen de persoon die hapjes en drankjes serveert maar uiteraard ook het visitekaartje van onze vereniging.

Je draait mee in een team van enthousiaste mensen waarbij je alle voorkomende bardienstwerkzaamheden  verricht. Het betreft een vacature voor de donderdagavond, werktijd van 18:00 tot circa 23:00 uur.

Vind je het leuk om achter de bar te staan en kun je goed met mensen omgaan? Dan is deze functie zeker iets voor jou! 

Wil je verdere informatie over deze vacature of wil je je hiervoor aanmelden dan kun je contact opnemen met Riëtte Zweers 0651951670  riettezweers@kpnmail.nl of Jan Dogger 0653536186 vrijwilligers@vvvroomshoopseboys.nl

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl