Het “oude” kunstgrasveld op de Bosrand, gelegen direct ten westen van het hoofdveld, gaat op de schop. Niet het gehele veld, maar met name de doelmonden worden vernieuwd. Die worden intensief gebruikt en is hoognodig aan vervanging toe. Beide penaltystippen gaan er ook aan geloven. Ook de uitlopen worden vervangen en het gehele veld krijgt een reinigingsbeurt. De naden worden gecontroleerd en waar nodig hersteld.

De klus wordt geklaard in week 41, dat wil zegen vanaf maandag 9 oktober tot en met vrijdag 13 oktober aanstaande. Dan kan er op dat kunstgrasveld niet worden getraind en gevoetbald door zowel Vroomshoopse Boys als Sportlust Vroomshoop. Het wordt dan een kwestie van afstemmen en soms “ïnschikken” om de trainingen goed te laten verlopen. Vanaf zaterdag 14 oktober kan het dan gerenoveerde kunstgrasveld weer volop bespeeld worden.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl