Beste trainers, spelers en bezoekers,

Vandaag starten we met de eerste fase van de realisatie van het nieuwe clubhuis. Er wordt deze week gewerkt aan de aanleg van een bouwweg. Deze bouwweg loopt via een extra inrit vanaf de Flierdijk, langs de kleedkamers en pannaveldje naar de oude tribune. Een week later wordt de tribune gesloopt, weer een week later wordt de bouwput uitgegraven en daarna hopen we nog voor de kerstvakantie te heien.

Dit gaat voor overlast zorgen al zullen we dit zoveel mogelijk beperken. Het is qua veiligheid wenselijk dat iedereen op het sportpark zich houdt aan de veiligheidsregels.

Wanneer iets is afgesloten met linten en/of hekken is het niet de bedoeling deze plek te betreden! Vanaf nu is ons sportpark ook een bouwplaats!

Groet, Bouwcommissie

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl