De KNVB heeft ervoor gekozen om de huidige voetbalcompetitie 2021-2022 in zijn geheel af te werken. Dat betekent tot en met de eerste zaterdag in juni 2022 reguliere competitiewedstrijden en tot eind juni 2022 een nacompetitie voor promotie- en degradatie. Tot en met zaterdag 12 februari 2022 wordt er de diverse klassen ingehaald om de stand in de competities weer recht te trekken. Dat biedt clubs de gelegenheid om nog even goed te oefenen om zo vorm en ritme op te doen.

In de tweede klasse H. van het district Oost van het zaterdagvoetbal kan het eerste elftal van Vroomshoopse Boys vanaf zaterdag 19 februari flink aan de bak. Elke zaterdag is er daarna een competitiewedstrijd  gepland en vinden inhalen en bekeren doordeweeks plaats. Zoals bekend is Vroomshoopse Boys inmiddels uitgeschakeld voor de beker.

Op zaterdag 19 februari aanstaande wordt op het sportcomplex Scheurserve om 14.30 uur gevoetbald tegen Sparta Enschede. Dat betekent het tiende duel in deze competitie. Sparta Enschede is evenals de Boys bepaald niet voortvarend gestart in deze afgebroken competitie en heeft drie punten meer dan het keurkorps van Jan-Peter Jonkman en Henk Harmens. Dat is dus meteen een belangrijke wedstrijd voor de blauw-gele formatie. De week erop, op zaterdag 26 februari 2022, wordt er thuis op De Bosrand aangetreden tegen IJVV uit IJsselmuiden, dat momenteel gedeeld vierde staat.

Het overige programma voor het seizoen 2021-2022 ziet er als volgt uit:  5 maart: ZAC-Vroomshoopse Boys; 12 maart: PH Almelo-Vroomshoopse Boys; 19 maart: Vroomshoopse Boys-De Esch; 26 maart: vv Den Ham-Vroomshoopse Boys; 2 april: Vroomshoopse Boys-Be Quick Zutphen; 9 april: Be Quick’28-Vroomshoopse Boys; 16 april: Vroomshoopse Boys-HulzenseBoys; 23 april: ASC’62-Vromshoopse Boys; 30 april: Vroomshoopse Boys-Sparta Enschede; 7 mei: Vroomshoopse Boys-ZAC; 14 mei: IJVV-Vroomshoopse Boys; 21 mei: Vroomshoopse Boys-PH Almelo; 28 mei: WVF-Vroomshoopse Boys en 4 juni: Vroomshoopse Boys-Quick’20.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl