Zoals zoveel evenementen en activiteiten is helaas de veiling, die plaats zou vinden op zaterdag 16 mei, ook tot nader order uitgesteld. Zodra de situatie het weer toe laat komt de commissie weer bijeen om tot een nieuw plan van aanpak te komen. De hoop is er, om vroeg in het nieuwe seizoen de veiling alsnog te laten plaatsvinden! Echter, daarvan zijn we uiteraard afhankelijk hoe de situatie van het corona virus zich ontwikkeld. Bestaande biedingen zijn op dit moment bevroren en blijven dus staan. Op dit moment is het niet meer mogelijk om te bieden. Zodra er een nieuwe datum voor de veiling is, zal ook de online veiling weer geopend worden. We houden u op de hoogte!

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl