Sinds vrrijdag13 mei zijn de werkzaamheden aan het dak van de kleedkamers afgerond. Het dak ligt er voor de komende jaren weer goed bij. Het dakleer is volledig vernieuwd. Hout dat niet meer goed was, is vervangen. Daarnaast is het dak nu geïsoleerd volgens de laatste normen.

Hierbij willen we de vrijwilligers die ons geholpen hebben bedanken. Stef van Laar, Dick van Laar, Egbert Runhart, John Beumer, Arend Kottier, Bert Marissen en Arjan Paters. En natuurlijk de bedrijven: Ten Broeke Multi Diensten, Hein Heun, De Groot Vroomshoop Groep, Bolhoeve, Schildersbedrijf H. Oelen en Hofman Transport.

De accommodatiecommissie.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl