Terwijl in de Grote Feesttent de laatste voorbereidingen werden getroffen voor de Grote Jubileumreceptie, werd even verderop in de kantine vanaf 18.00 uur flink op de controllers van de Playstation geramd. Liefst 23 spelers van JO13 tot en met JO19 streden om drie prachtige bekers. Op vijf tv’s, beschikbaar gesteld door Expert Berkhof, speelden teams als Paris Saint Germain, Liverpool en Manchester City tegen elkaar.

Organisatoren Wouter Nieboer en Gerjan Kosters konden even voor de klok van acht uur de prijsuitreiking voltrekken. Uiteraard pas nadat de finale was gespeeld. Daarin bleek Thom Veenhof niet opgewassen tegen de uitmuntende skills van Daniël Kleinjan. Stan Nieboer wist beslag te leggen op de derde plaats. Het toernooi werd helemaal in knockoutstijl gespeeld. Daarbij blijft de winnaar steeds in het spel. Er werd fanatiek gespeeld, waarbij de nodige trash talk niet achterwege bleef. Uiteindelijk bleken het toch de Fifa-kwaliteiten van Daniël te zijn die doorslaggevend waren. Daniël van harte gefeliciteerd!

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl