Vorig jaar augustus kwamen 70 deelnemers uit Vroomshoop en ook uit andere naburige plaatsen vijf dagen op de Bosrand in actie bij de voetbalclinic van de internationale voetbalschool van Real Madrid. Daarbij fungeerde Vroomshoopse Boys als gastheer. Vanwege deze succesvol verlopen clinic werd besloten om bij voldoende belangstelling van 21 tot en met 25 augustus van dit jaar op herhaling te gaan op de Bosrand. Deze keer bleef de teller van het aantal deelnemers tussen 7 tot en met 14 jaar echter op een relatief gezien bescheiden aantal steken, niet voldoende om trainingen in de gewenste vorm af te werken.  Daardoor heeft de organisatie van de voetbalschool van Real Madrid Clinics Benelux besloten de clinic dit jaar niet door te laten gaan op de Bosrand in Vroomshoop.  De betreffende ouders worden daarover deze week bericht en de jonge deelnemers kunnen desgewenst aan een clinic van Real Madrid in Enschede meedoen. Is dat niet het geval, krijgen de ouders het reeds betaalde bedrag terug.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl