Onze jeugd voetbalt op de familiedag op het strand van de Bosrand

Dankzij meerdere Boys-vrijwilligers is de zanderige klus op vrijdag 31 mei in no time geklaard. De parkeerplaats van De Bosrand is aan de westkant herschapen in een heus zandstrand. Een echt voorbeeld van ‘zand erover’! Op de familiedag van Vroomshoopse Boys op zaterdag 1 juni is dit vanaf 9.00 uur het decor voor het beach-soccer: het strandvoetbal.

Dat wordt zeker een heel geworstel op deze ongewone ondergrond met ongebruikelijke maar wel spectaculaire  scenes voor de doelen met vast mooie omhalen.  Er wordt op veel deelname van onze jeugd gerekend.

Door dit strandvoetbal zijn er natuurkijk veel minder parkeerplaatsen dan normaal voor de auto’s van de bezoekers van de familiedag beschikbaar. Daarom ook: kom zo veel mogelijk met de fiets naar onze familiedag!

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl