De Vrijwilligerscommissie wil hierbij alvast alle vrijwilligers op de hoogte brengen van de geplande vrijwilligersavond die zal plaatsvinden op vrijdag 22 februari 2019.

In tegenstelling tot de laatste jaren organiseren we dus geen 2 vrijwilligersavonden  maar  1 avond waarbij alle vrijwilligers welkom zijn.  Om zowel aan de wensen van oud en jong tegemoet te komen zal het eerste gedeelte van deze avond een wat rustiger karakter hebben, vanaf  circa 22:.00 uur zal er wat meer feestgedruis te horen zijn.

Noteer dus alvast deze datum in jullie agenda

Met vriendelijke groet,

Jan Dogger

Vrijwilligerszaken VV Vroomshoopse Boys

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl