Vroomshoopse Boys tegen Flevo Boys

Na de prima thuisoverwinning op WHC en het nipte verlies bij SVZW volgde nu een kleurloos en doelpuntloos gelijkspel bij FC Zutphen. Het duel speelde zich vooral af op het middenveld en er waren voor beide teams weinig kansen te noteren. Postitief was natuurlijk dat de nul werd gehouden en dat Jordy Brinkman weer terug was na zijn blessure. Door het gelijke spel bezet Vroomshoopse boys nu een zevende plek op de ranglijst.

Flevo boys speelde als koploper afgelopen zaterdag de vroege topper tegen nummer twee SVZW. Na een sterke eerste helft waarin Flevo boys met 2 – 0 voorkwam liet men het in de tweede helft liggen. SVZW profiteerde hiervan en scoorde tweemaal waardoor er na negentig minuten een 2 – 2 gelijkspel  op het bord stond.

Ondanks dit gelijke spel staat Flevo boys nog steeds bovenaan in deze competitie en is het wel duidelijk dat zij tot een van de titelfavorieten behoren. Hoewel Vroomshoopse boys het waarschijnlijk moeilijk zal gaan krijgen met de behendige voetballers van Flevo Boys is het team van trainers Karlo Meppelink en Arjan  Paters in staat om thuis te stunten. Met de sterke teamspirit, een goede organisatie en de wil om te winnen moet het gezamelijk met het fanatieke thuispubliek mogelijk zijn om voor een verrassing te zorgen. Voorspelling: een 3.

SDV Barneveld tegen DZC ‘68

Na 2 overwinningen en 1 verliespartij bezet SDV Barneveld een derde plek op de ranglijst. Afgelopen zaterdag werd er vijfmaal gescoord tegen KHC. Promovendus DZC’68 heeft afgelopen zaterdag haar eerste drie punten van het siezoen binnen gehaald. Go ahead Kampen werd thuis met 3-2 verslagen. Ondanks de overwinning zie ik DZC’68 nog niet stunten in Barneveld. Voorspelling: een 1

WHC tegen FC Zutphen

WHC valt tot nu toe tegen in deze competitie. Er is twee keer verloren en 1 keer gelijkgespeeld waardoor een voorlaatste positie bezet wordt. Afgelopen zaterdag werd er na een weifelend begin wel weer goed gevoetbald maar werden de kansen niet afgemaakt. FC Zutphen staat met 2 behaalde punten 1 plaatsje hoger op de ranglijst door twee gelijke spelen. Het spel is nog niet om over naar huis te schrijven. WHC zal zich thuis willen revancheren voor de beroerde start van de competitie. Voorspelling: een 1

vv Hierden tegen KHC

De uitwedstrijd van vv Hierden tegen Dos ‘37 werdt afgelopen zaterdag afgelast.  De promovendus heeft tot nu toe twee keer gelijk gespeeld en daardoor 2 punten verzameld. KHC Kampen moest afgelopen zaterdag de meerdere erkennen in SDV Barneveld. Daarvoor waren er twee overwinningen dus de ploeg bezet een prima vijfde plek met zes punten. KHC komt deze competitie sterk voor de dag dus ik verwacht ook zaterdag een overwinning. Voorspelling: een 2

SVZW tegen ASV Dronten

SVZW is deze competitie goed gestart. Door twee overwinningen en het knappe gelijke spel uit bij Flevoboys kun je spreken van een van de titelfavorieten voor dit seizoen. ASV Dronten bezet door twee gelijke spelen een elfde plek op de ranglijst. Na een matig begin van de competitie werd er vorige week tegen WHC al wat beter gespeeld. Toch zal dit niet genoeg zijn tegen een sterk SVZW. Voorspelling: een 1

Deto Twenterand tegen Dos ‘37

De kraker van deze competitieronde is toch wel te vinden in Vriezenveen waar aartsrivalen Deto en Dos ’37 mekaar tegen het lijf lopen. Deto heeft tot nu toe 6 punten uit 3 wedstrijden bemachtigd en kende een goede voorbereiding. Dos ’37 heeft 3 punten uit twee wedstrijden gehaald en kan door een overwinning dus gelijk in punten komen met haar buurman. Door het vertoonde spel van Deto dit seizoen geef ik toch het voordeel aan de roodzwarten. Voorspelling: een 1

Go ahead Kampen tegen VV Nunspeet

Go ahead Kampen is dit seizoen matig begonnen. Door drie verliespartijen is de ploeg nog puntloos.  Er werd  steeds nipt verloren dus men wil graag voor een ommekeer zorgen. VV Nunspeet was tot afgelopen zaterdag ongeslagen. Deto twenterand ging er toen met de punten vandoor. Daardoor bezet Nunspeet met zes punten een vierde plek op de ranglijst. Go ahead zal er alles aan doen om de eerste punten van het seizoen te pakken en dat wordt beloond. Voorspelling een 1

 

Door: Gerjan Nieboer.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl