Voorlopige indeling bij senioren voor voetbaljaargang 2017-2018 ook bekend

Na de voorlopige indeling van de 28 jeugdteams, zie elders op deze website, hierbij ook de voorlopige indeling van de seniorenteams van Vroomshoopse Boys en de spelerspoule in beeld.  Het gaat om de A-selectie (de basis voor het eerste elftal), de B-selectie (daaruit worden het tweede en derde team gevormd) en de overige seniorenteams tot en met het zevende team en de spelerspoule. Zoals bekend heeft Vroomshoopse Boys daarnaast nog een 35+-team.

“Voorlopig” wil zeggen zoals nu de spelers bij de Technische Commissie bekend zijn. Achter enkele spelers staan nog vraagtekens, onder meer vanwege blessures of andere omstandigheden. Aan het begin van de serie bekerwedstrijden (die worden door het eerste, tweede, derde en vijfde gespeeld) en de competitie 2017-2018, die begint op 23 september 2017, zijn die vraagtekens zeker omgezet in uitroeptekens.

Bij de aangegeven trainingstijden geldt dat de A-selectie extra traint in de voorbereiding op de voetbaljaargang 2017-2018 dan de aangegeven twee keer per week.

Een prettige vakantie en alvast veel succes en voetbalplezier toegewenst in de voetbaljaargang 2017-2018.

Download hier de indeling

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl