Vroomshoopse boys tegen Go Ahead Kampen

Vroomshoopse boys kwam afgelopen zaterdag net wat te kort in de uitwedstrijd tegen Deto Twenterand. Hoewel er ongeveer eengelijk aantal kansen werden gecreerd door beide ploegen in deze derby ging Deto daar net wat scherper mee om.  Met het creeren van de kansen, de teamspirit en inzet zat het wel goed, nu rest er alleen nog wat meer scherpte voor de goal zodat er zaterdag een driepunter kan worden binnen gehaald. Deze is natuurlijk ook hard nodig om wat meer afstand te kunnen nemen van rode lantaarndrager F.C. Zutphen. Er worden vanaf nu nog 5 finales gespeeld dit seizoen om voor klassebehoud te gaan, al is dat via de nacompetie. Go ahead Kampen won de thuiswedstrijd afgelopen zaterdag afgetekend met  4 – 0 van F.C. Zutphen. Door snelle uitvallen counterde men vrij eenvoudig naar deze grote overwinning. Door deze overwinning is er nu een gaatje geslagen naar de ploegen onderin de ranglijst waardoor de druk er nu een beetje af is voor de Kampenaren. Het wordt een spannende wedstijd maar door het thuisvoordeel is de thuisploeg licht favoriet.  Voorspelling: een 1

ASV Dronten tegen KHC

ASV Dronten leed afgelopen zaterdag een grote nederlaag tegen SDV Barneveld. Hoewel het een uur lang de betere ploeg was wou de bal er niet in. Toen men risico ging nemen ging het mis. KHC Kampen is de laatste periode niet in goede doen. Er worden weinig punten gepakt waardoor men net boven de streep bivakeert. ASV Dronten lijkt ondanks het verlies van vorige week in betere doen. Voorspelling een 1

Flevo boys tegen DZC ‘68

Voor Flevo boys was vorig weekend dramatisch. Door het eerste verlies van deze competitie tegen laagvlieger Hierden werd de koppositie op doelsaldo verspeeld aan SVZW uit Wierden. DZC ‘ 68 vecht op dit moment om onder de nacompetitie uit te komen.  Afgelopen zaterdag werd er nipt verloren van Dos ‘ 37. Flevo boys is natuurlijk uit op revanche voor eigen publiek. Voorspelling: een  1

FC Zutphen  tegen Nunspeet

Fc Zutphen speelde afgelopen zaterdag al snel een verloren wedstrijd. Binnen mum van tijd stond het achter en was men niet bij machte hier verandering in te brengen. Nunspeet is in een vrije val terecht gekomen. Na een goed begin van de competitie is men nu naar de 11e plek gezakt. Beide ploegen voetballen om niet te degraderen dus het zal een spannend duel worden. Voorspelling: een 3

WHC tegen Hierden

WHC tegen SVZW leek vorige week op papier een topper. In de realiteit was ook SVZW een maatje te groot waardoor de ploeg kansloos met 0 – 4 verloor. Hierden zorgde vorige week voor een stunt door koploper Flevo boys te verslaan. Toch zal WHC er na twee verliespartijen alles aan doen om weer eens de drie punten binnen te halen. Voorspelling: een 1

SVZW tegen Dos ‘37

SVZW zat vorig weekend op rozen. Door een knappe overwinning van 0 – 4 op WHC in Wezep en het verassende verlies van koploper Flevoboys tegen Hierden werd de koppositie ingenomen. Dos ‘ 37 trok in de laatse minuten van de wedstrijd bij DZC ’68 drie punten na zich toe. Het speelt eigenlijk nergens meer om al zal het deze derby niet zomaar weg willen geven. In de huidige vorm geef ik SVZW meer kans. Voorspelling : een  1

Deto tegen SDV Barneveld

Deto speelde vorig weekend een vrij gelijkwaardige derby tegen Vroomshoopse  Boys. Doordat het scherper was voor de goal werden de drie punten binnen gehaald. SDV Barneveld noteerde een goede overwinning tegen ASV Dronten.  Er werd in het laatste half uur 4x gescoord en dat getuigt van scherpte. Ik verwacht een gelijkopgaande strijd. Voorspelling: een 3

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl