Zoals beloofd komen er aanstaande vrijdag om 08:00 nieuwe artikelen in de veiling. Sinds de veiling 6 maart 2020 online kwam is dit een populair item geweest op onze website. Het bericht over de start van de veiling is in twee weken tijd het populairste artikel op onze website geworden met 919 weergaven!

Gaaf om te zien dat de veiling binnen de Vroomshoopse Boys leeft. Dit maakt ons als organisatie trots en wij willen dan ook alle sponsoren en bieders bedanken voor hun inzet!

Vrijdag dus…. Komen er nieuwe artikelen online met onder andere;

  • Een schitterende Tuinbank van Ecowoods
  • Een jaar lang gratis knippen voor mannen bij Roelien Hair & Beauty
  • 1 uur lang speedsocceren bij GoodlifeSports in Wierden
  • Diverse items van MijnRijschool Twenterand.

En nog veel meer items!! Benieuwd welke dit zijn? Bekijk dan aanstaande vrijdag onze veiling site, of beter nog… Biedt nu alvast op de huidige veiling items. Want nogmaals wij doen dit om extra inkomsten te genereren ten behoeve van onze nieuwe kantine.

(Tekst loopt door onder de afbeelding)

Binnenkort zullen wij ook bekend maken welke items LIVE worden geveild op de veilingdag!

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl