Donderdag 21 februari overhandigde Jannette Heideman namens de Vrijwilligerscommissie een attentie aan de leden van de Technische Commissie. Door loting was bepaald dat de TC zou worden uitgeroepen tot Vrijwilliger van de maand februari. De TC staat onder leiding van voorzitter Tom Heideman, deze commissie zorgt onder andere ervoor dat het Technische Plan van onze Gezonde Ambitie wordt uitgevoerd. Ook neemt deze club de aanstelling van het Technisch Kader van de prestatieteams van de senioren- en de junioren teams op zich.  Namens de Vrijwilligerscommissie sprak Jannette haar dankwoord uit aan de leden van de Technische Commissie en overhandigde ze een attentie.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl