Onder leiding van trainer Alexander Fokkert en assistent-trainer Noël Bekke gaan de B-selectie en Vroomshoopse Boys 2 na de zomervakantie de uitdaging aan voor het voetbalseizoen 2023-2024. De competitie-indeling is best pittig en de grotendeels jonge blauw-gele formatie wacht een echte uitdaging in de eerste klasse 1 Oost. De staf is inmiddels samengesteld en ziet er als volgt uit: hoofdtrainer Alexander Fokkert, assistent-trainer Noël Bekke, teammanager Vrens-Jan Nieuwlaar en medisch staf: Niels Elzinga. Naar een grensrechter wordt nog gezocht. Voor Vroomshoopse Boys 3 worden tevens spelers uit de B-selectie geselecteerd. Dat prestatieteam komt uit in de derde klasse Oost. De indeling van het derde elftal wordt nog nader bekend gemaakt door de KNVB. Ter voorbereiding op de competitie speelt Boys 2 naast de door de KNVB nog vast te stellen bekerwedstrijden twee oefenduels. Op dinsdagavond 5 september aanstaande wordt om 20.00 uur geoefend bij vv Den Ham 2. Op dinsdagavond 12 september is om 20.00 uur in Nijverdal De Zweef 2 de volgende oefentegenstander.

De competitie-indeling van Vroomshoopse Boys 2 voor het nieuwe seizoen ziet er als volgt uit:
ASC’62 2 uit Dalfsen
Berkum 3
DOS’37 2 uit Vriezenveen
Enter Vooruit 2
SV Gramsbergen 2
HHC Hardenberg 2
Hulzense Boys 2
IJVV 2 uit IJsselmuiden
KHC 2 uit Kampen
SV Losser 2
SVI 2 uit Zwolle
SVZW 2 uit Wierden
Vroomshoopse Boys 2
ZAC 2 uit Zwolle

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl