Vroomshoopse Boys een helft sterk tegen Enter Vooruit

Op de Bosrand liet Vroomshoopse Boys tegen Enter Vooruit, subtopper in de tweede klasse, goed veldspel zien in met name het eerste half uur. Jos Hutten scoorde twee keer namens de Boys en met deze dik verdiende 2-0 voorspong werd gerust. Door de vele wissels werd het ritme bij de thuisploeg echter gebroken. Doordat Enter Vooruit in de tweede helft bewust wat defensiever ging spelen, werden steeds minder openingen gevonden door Vroomshoopse Boys. In de tegenstoot scoorden de gasten uit Enter in de 57ste minuut. Tien minuten vor tijd leidde een overtreding op Boys-verdediger Robin Drenthen de 2-2 in.  De arbiter van de dienst schatte dat niet goed in, zodat Enter Vooruit goedkoop aan de gelijkmaker kwam. De eerste helft van de Boys bood echter genoeg positieve aanknopingspunten om zaterdag met een goed gevoel naar de Polder af te reizen om daar uit te komen tegen DSV Dronten.

Aan het einde van dit seizoen beëindigt Arjan Paters zijn werkzaamheden als assistent-trainer van de A-selectie van Vroomshoopse Boys. Deze gepassioneerde clubman pure sang heeft die klus vele seizoenen gedaan en dat met veel succes. Ook was Arjan Paters enkele malen eindverantwoordelijk voor het eerste elftal door het tussentijds vertrek van hoofdtrainers. Gelukkig blijft de huidige assistent van d A-selectie voor Vroomshoopse Boys behouden. De werkzaamheden als hoofd opleiding, die samen met Tim van der Kolk worden verricht, worden uitgebreid ingaande het seizoen  2018-2019. Daardoor blijft Arjan Paters zijn aandeel leveren in de opleiding van jeugdspelers, in feite de levensader van de voetbalvereniging Vroomshoopse Boys. Kandidaten voor de functie van assistent-trainer van de A-selectie kunnen hun belangstelling kenbaar te maken. Als opleidingsvoorwaarde geldt bij voorkeur TC III (Uefa C). Het gehele profiel is op de website van Vroomshoopse Boys terug te vinden: www.vvvroomshoopseboys.nl

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl