Vrouwenvoetbal is de laatste jaren populairder dan ooit! Onze oranjeleeuwinnen werden Europees kampioen en Lieke Martens werd de beste voetbalster van de wereld.

Nu zijn wij bij de Vroomshoopse Boys ook op zoek naar de nieuwe Lieke Martens van de amateurvelden. Maar je mag natuurlijk ook gewoon een keiharde Stefanie van der Gragt zijn. Beter gezegd wij zijn op zoek naar jou en welk niveau je hebt maakt niet uit! Als het je leuk lijkt om te voetballen bij de leukste vereniging in Twenterand neem dan contact met ons op!

Een aantal dames hebben aangegeven volgend seizoen (weer) bij Vroomshoopse Boys te willen gaan voetballen. Om een team te kunnen vormen zijn wij op zoek naar enthousiaste dames die graag een balletje willen trappen. Ben jij 18 jaar of ouder en lijkt het jou leuk om bij ons te komen voetballen? Reageer dan op deze oproep door een mailtje te sturen naar Maureen Meijer maureenmeijer1@gmail.com

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl