Vroomshoopse boys JO9-1 – Holten JO9-1

Deze zaterdagmorgen kwam Holten JO9-1 op bezoek. Dat het een lastige wedstrijd zou worden was wel duidelijk. In de eerste seizoenshelft hadden we al van dit team met veel fysieke kracht verloren en op dit moment stonden ze derde in de competitie. 1 plek boven ons dus. Het begin van de wedstrijd zag er goed uit. Trainer Jos en assistent trainer Ernst Jan hadden ervoor gezorgd dat de juiste mentaliteit en tactiek aanwezig was en dat was te zien. Onze verdedigers Cas, Tigo, Jim en Thijs zaten er strak op en gaven de Holtenaren geen centimeter ruimte. Opbouwend en voetballend zag het er ook allemaal goed uit. Onze voorwaartsen Tim, Max, Justin en Ryan wisten elkaar goed te vinden en het was eigenlijk wachten op het openingsdoelpunt. Deze viel eigenlijk al vrij snel want Cas wist Max vrij te spelen die onberispelijk de 1 – 0 binnenschoot. Terwijl keeper D’angelo en onze verdediging de aanvallers van Holten van een doelpunt wisten af te houden kwamen er meer kansen. Tim miste het doel op een haar na een goede poging die net langs de paal vloog. Cas maakte daarna de 2 – 0 na een assist van Tim. Na de rust kwam Holten op dreef. Er werden meer kansen gecreerd door onze gasten en we stonden even onder druk. Gelukkig wist keeper D’angelo ons enkele keren te redden met goede reflexen. Na het Holtense offensief kwam de wedstrijd weer meer in evenwicht en ging het redelijk gelijk op. Cas maakte met een strak wreefschot aan alle Holtense hoop een einde en bepaalde de eindstand op 3 – 0. Door deze prima wedstrijd zijn we nu naar een gedeelde 2e plek opgeklommen. Mooie foto’s van dit duel gemaakt door Tom Olthof kun je vinden op www.tomolthoffotografie.nl dan naar galerij, sport, Vroomshoopseboys JO9-1

 

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl