Vroomshoopse boys JO9-1 komt tekort tegen SV Enter JO9-1

Afgelopen zaterdag moesten we het thuis op de bosrand opnemen tegen SV Enter. Dat het een lastige pot zou worden was ons al verteld door eerdere tegenstanders. In de praktijk bleek dit ook zo te zijn. Enter had een goede ploeg die goed combineerde. Het duurde dan ook niet lang dat we met 0 – 1 achterkwamen. Zo als vaker dit seizoen moesten de kleine helden nog even wakker worden en daar profiteerde Enter van. Na weer een mooie aanval maakte Enter er 0 – 2 van. Vanaf dat moment kregen onze kerels in de gaten dat er echt wat meer moest gebeuren om dit Enter partij te bieden. Na een lange bal wist Pim de bal fraai over de keeper te schieten wat de aansluitingstreffer betekende. Goaltjesdief Bjorn was er daarna als de kippen bij om de gelijkmaker binnen te werken. 2 -2. Ondertussen moest gelegenheidskeeper Evan vol aan de bak om meer tegentreffers te voorkomen. Enter voerde daarna de druk nog een keer op en maakte de 2 – 3 en 2 – 4 waarna we gingen rusten. Na de rust schoot Bjorn na een schot op de paal van Evan de rebound binnen waardoor we weer aansluiting hadden met Enter. 3 – 4 Een hard schot van Enter boven gelegeheidskeeper Sam betekende helaas weer een marge van 2 in het voordeel van Enter. Daarna gaf Enter gas en werden de 3 – 6 e n 3 – 7 achter elkaar binnen geschoten. Evan en Pim wisten daarna allebei nog een keer te scoren maar het was Enter die de eindstand op 5 – 8 zette. Na een aantal overwinningen achter elkaar moesten we nu dus onze meerdere erkennen. Geen schande natuurlijk tegen deze ploeg maar wel jammer

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl