In Hoogeveen werd op dinsdagavond 21 januari door Vroomshoopse Boys geoefend tegen tweedeklasser De Weide. De formatie van hoofdtrainer Jan-Peter Jonkman en trainer Henk Harmens was duidelijk de bovenliggende partij. Voor de rust doelpuntte Jos Hutten namens de gasten en na de rust verdubbelde Jordy Harms de score: 0-2. Dat was tevens de eindstand.

Vroomshoopse Boys had recht op meer maar twee keer werd er vanaf vermeend buitenspel afgefloten en een geheide strafschop werd niet toegekend. Belangrijkste was dat er weer een goede stap is gezet door de Boys. Vormbehoud is aangetoond na de eerdere verdiende uitoverwinningen tijdens de winterstop op vv Hellendoorn en op eersteklasser VKW.  Vroomshoopse Boys lijkt klaar voor de herstart van de competitie in de tweede klasse H. aanstaande zaterdag uit in Dalfsen tegen ASC’62.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl