Vroomshoopse Boys oefent tegen Avanti Wilskracht uit Enschede

Morgenavond (donderdag 20 oktober) oefent ons eerste tegen Avanti Wilkracht 1 uit Enschede. Avanti Wilkracht is een zondag vierde klasser. Na zeven gespeelde wedstrijden waarvan vier winst, twee gelijk en één verlies (waarbij ze al wel 30 doelpunten voor hebben en enkel 8 tegen) staat Avanti Wilskracht op een tweede plek. Met twee punten achterstand op Barbaros 1. Onze hoofdtrainer Eric van Zutphen heeft een verleden bij deze club uit Enschede.

Samengevat
Donderdagavond 20 oktober.
Avanti Wilskracht – Vroomshoopse Boys
Aanvang wedstrijd: 20:15
Sportpark Het Zoutendijk
Gronausestraat 846 in Enschede.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl