Vroomshoopse Boys oefent op donderdagavond 9 januari om 20.00 uur in Hellendoorn tegen de gelijknamige zaterdag derdeklasser. Eerst zou deze wedstrijd op zaterdag 11 januari worden gespeeld, maar in verband met het overlijden van erelid Joop Lantink is dit duel vervroegd.

Op zaterdag 18 januari wordt uit gespeeld uit tegen zondag eersteklasser VKW, de huidige club van oud-hoofdtrainer Karlo Meppelink. Om 14.30 uur wordt er in Westerbork afgetrapt. Op dinsdagavond 21 januari wordt de laatste oefenwedstrijd tijdens de winterstop gespeeld in Hoogeveen. Daar wordt om op dinsdagavond januari om 20.00 uur aangetreden tegen tweedeklasser De Weide. Op zaterdag 25 januari wordt de competitie in de tweede klasse H. door Vroomshoopse Boys hervat met een uitwedstrijd in Dalfsen tegen ASC’62.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl