Op sportpark het Zoutendijk in Enschede speelde Vroomshoopse Boys op donderdagavond 21 oktober vriendschappelijk tegen Avanti Wilskracht. Het in de competitie getoonde scorend vermogen van de thuisploeg kwam tot uiting in de eerste helft, waarbij een 2-0 voorsprong werd genomen. Vroomshoopse Boys had weliswaar veel meer balbezit, maar de counters van Avanti waren steeds gevaarlijk. In de tweede helft brachten Rutger Schrijver en Thomas Smedema de eindstand van 2-2 op het scorebord. Door het ontbreken van meerdere basisspelers kwamen bijna alle selectiespelers in Enschede in actie. Zo konden de trainers Eric van Zutphen, Arjan Paters en Reinier de Jong weer een goed beeld krijgen van de kwaliteiten van de gehele spelersgroep. Een kwalitatief brede selectie is van groot belang gelet op het programma van de  komende weken met cruciale competitiewedstrijden uit tegen DETO en De Esch  en uit tegen FC Zutphen.

Op zaterdag 29 oktober wacht de Twenterandderby thuis tegen DETO, dat eveneens Vroomshoopse Boys tot dusver 4 punten heeft veroverd. Dat wordt een echte kraker en klassieker op de Bosrand, waarbij beide teams de punten uitstekend kunnen gebruiken in de strijd om handhaving in de eerste klasse D. van het zaterdagvoetbal. Voorafgaande aan de derby wordt er eerst nog op dinsdagavond 25 oktober door Vroomshoopse Boys geoefend  tegen PH. Dit duel in Almelo begint om 20.00 uur.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl