Vroomshoopse Boys pakt op de valreep belangrijke punten

In een uiterst spannend duel tegen naaste concurrent KHC uit Kampen heeft Vroomshoopse Boys de begeerde drie punten veroverd. In de extremis van dit duel schoot aanvoerder Harold Kivits zijn ploeg naar een 2-1 overwinning. De fraaie treffer in de 94ste minuut op het kunstgras van De Biosrand betekende een zwaar bevochten overwinning op een taaie opponent. In de 15e minuut had Ton Kunst de score geopend. KHC sloeg direct na rust via de geslepen aanvaller Kevin Olaria toe. Door deze belangrijke zege is Vroomshoopse Boys de nummer 10. KHC nu tot op een punt genaderd. Later meer.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl